На оперативній нараді

Сьогодні, 05 серпня, секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.

На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.

Основну увагу зосередили на таких питаннях:

  • організація освітнього процесу в закладах освіти Миколаївської громади;
  • розробка проєкту хресної дороги до каплиці Писанка;
  • підготовка парку 400-річчя Миколаєва до проведення християнського фестивалю.

За результатами наради секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.

Перейти до вмісту