30 учасників майже з всіх старостинських округів громади прибули на шаховий турнір Миколаївщини, щоб проявити свої спортивні інтелектуальні здібності та позмагатись за цінні призи.
Зокрема, в останні партії лідерів змагались дев’ятирічний Семен Величко з Миколаєва та 60-річний Ігор Гусак з села Рудники, в якій, власне, переміг юний Семен. Суперприз – велосипед, поїхав до Миколаєва.
Ігор Гусак зайняв 2 місце і отримав приз – комплект рибацьких снастей
3 місце виборов Ігор Гаврилів з Миколаєва і отримав приз – комплект для літнього відпочинку.
Серед жінок на чемпіонаті з шахів відзначено за участь Галину Клименко з села Дроговиж та Ірину Малофій з Новосілки-Опарської.
Наймолодшим учасником чемпіонату був восьмирічний Святослав Дуб з села Устя.
Другий етап чемпіонату з шахів відбувся за ініціативи заступника голови Миколаївської міської ради Івана Буги, старости Дроговизького округу Ігоря Мельника та Управління, освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради.
Фото Ірини Кобринюк


















