В селі Устя відбувся другий етап чемпіонату з шахів серед старостинських округів Миколаївської громади

30 учасників майже з всіх старостинських округів громади прибули на шаховий турнір Миколаївщини, щоб проявити свої спортивні інтелектуальні здібності та позмагатись за цінні призи.

Зокрема, в останні партії лідерів змагались дев’ятирічний Семен Величко з Миколаєва та 60-річний Ігор Гусак з села Рудники, в якій, власне, переміг юний Семен. Суперприз – велосипед, поїхав до Миколаєва.

Ігор Гусак зайняв 2 місце і отримав приз – комплект рибацьких снастей
3 місце виборов Ігор Гаврилів з Миколаєва і отримав приз – комплект для літнього відпочинку.

Серед жінок на чемпіонаті з шахів відзначено за участь Галину Клименко з села Дроговиж та Ірину Малофій з Новосілки-Опарської.
Наймолодшим учасником чемпіонату був восьмирічний Святослав Дуб з села Устя.

Другий етап чемпіонату з шахів відбувся за ініціативи заступника голови Миколаївської міської ради Івана Буги, старости Дроговизького округу Ігоря Мельника та Управління, освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської міської ради.

Фото Ірини Кобринюк

Перейти до вмісту