Сьогодні, 05 серпня, секретар Миколаївської міської ради Іван Андрійчик провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних установ міськради.
На нараді підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий період.
Основну увагу зосередили на таких питаннях:
- організація освітнього процесу в закладах освіти Миколаївської громади;
- розробка проєкту хресної дороги до каплиці Писанка;
- підготовка парку 400-річчя Миколаєва до проведення християнського фестивалю.
За результатами наради секретар міськради дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів в межах їх компетенції.