Звіт міського голови Андрія Щебеля

0 828

1 грудня в актовому залі міського Палацу культури міський голова Андрій Щебель перед чисельною аудиторією миколаївчан прозвітував про рік своєї роботи.

У доповіді голови Миколаївської міської ради йшлось про політичне життя міста, соціальне, господарське та культурне. Зокрема мова була про спрямування бюджетних коштів на капітальні та поточні ремонти доріг, ремонт системи водопостачання та водовідведення, участь та реалізацію мікропроектів, фінансування культурних, освітніх та спортивних проектів. Окрім усного звіту, миколаївчани мали нагоду поглянути на фотозвіт, який демонструвався на проекторі,  також відеоролик, в якому голови вуличних комітетів розповідали про роботу та співпрацю з Миколаївською міською  радою.

По завершенні звіту перейшли до діалогу. Тут звучала як і критика, так і конструктив. Мешканці Миколаєва цікавились такими питаннями: написом латиною на міському Палаці культури, дискутували з поводу ситуації  ОСББ по вул. Грушевського 20. Було чимало питань із приводу залучення до ремонтних робіт місцевих підприємців, цікавила миколаївчан і ситуація з відведенням дощових вод у місті, переходом на «нове кладовище», немало запитань було з приводу орендної плати за землю, ситуації з історико-краєзнавчим музеєм.

Усі озвучені проблемні питання, які турбують мешканців міста,  міський голова А. Щебель пообіцяв взяти під свій контроль.

Share.

Залишити коментар

avatar