Звернення ГФ Миколаївська народна Самооборона

0 48

СПІЛЬНО З МИКОЛАЇВСЬКОЮ САМООБОРОНОЮ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО МЕШКАНЦІВ З ПРИВОДУ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ З ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Разом з ГО Майдан ГФ Миколаївська народна Самооборона звертаємось до мешканців Миколаєва з проханням про дотримання умов карантину в місті! Зокрема тим мешканцям, котрі повернулись з-за кордону потрібно самоізолюватись на 14 днів.
У разі появи перших симптомів ГРВІ телефонуйте до свого сімейного лікаря або 103. Якщо у вас є питання про поширення коронавірусної хвороби, зверніться за телефонами, вказаними нижче на фото.

Крім того, з метою допомоги самотнім літнім мешканцям та соціально незахищеним людям, у Миколаєві буде працювати група волонтерів, котрі допоможуть з доставкою найнеобхідніших продуктів до домівок потребуючих. Продукти та доставка буде безкоштовною!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Літні люди, родичі, сусіди або особи, які здійснюють догляд за людьми, котрі цього потребують ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ за казаним номером телефону:
098 96 47 293 – Оля – чергова, котра Вас проконсультує і направить волонтера з продуктами до потрібної вам адреси.

Волонтери оснащенні масками та безпосереднього контакту мати не будуть з людьми, котрим доставляють продукти.

А також, звертаємось до усіх мешканців міста, котрі розуміють усю небезпеку вірусу COVID-19, що у будь-якому випадку, крім влади та медиків, кожен мешканець окремо відповідає за безпеку та здоров’я наших рідних в Миколаєві. Закликаємо Вас підтримати рахунок ГФ «Миколаївська Самооборона», який призначений для підтримки мешканців, які будуть потребувати цього найбільше через складну соціальну ситуацію. А також, ці кошти будуть використані при виникненні у місті проблематичних обставин під час надзвичайної ситуації поширення коронавірусу.

Рахунок ГФ «Миколаївська Самооборона» Приватбанк:
5169 3305 2106 7584 – призначення платежу «для боротьби з коронавірусом»

Віримо, що спільними зусиллями, навіть під час карантину, зможемо захисти Миколаїв та допомогти один одному у будь-якій надзвичайній ситуації!

Share.

Залишити коментар

avatar