Зустріч з платниками податків Миколаївського району

0 522

15 липня начальник Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Микола Ференц провів зустріч з підприємцями району по питаннях надходження до бюджету акцизного податку, легалізації заробітної плати та підвищення її рівня .

У рамках зустрічі  обговорили проблемні питання легалізації заробітної плати, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та підвищення її рівня.

Присутнім наголошено, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно. Лише таким чином можна отримати гідне забезпечення в майбутньому, адже нарахування та отримання пенсії відбувається тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

Питання легалізації заробітної плати – це питання загальнонаціонального масштабу і знаходяться на постійному контролі органів ДФС.

В ході зустрічі проведено роз’яснювальну роботу щодо недопустимості використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, нелегальну зайнятість та виплату заробітної плати без сплати податків та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. А також було наголошено, що заробітна плата повинна нараховуватися в розмірі не нижче встановленого рівня мінімального розміру заробітної плати.

Також було обговорено питання сплати акцизного податку,  який є серед лідерів податкових надходжень до місцевого бюджету. Запрошеним  наголошено на дотриманні суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність з реалізації підакцизних товарів вимог законодавства України.

По закінченню платникам податків надано відповідні доручення та рекомендації.

Share.

Залишити коментар

avatar