З початку 2015 року в Центрі обслуговування платників Миколаївської ОДПІ надано понад 14 тисяч послуг

0 496

Фахівці Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з початку року надали 14938 послуги, в тому числі адміністративних – 1972.

В основному звернення відвідувачів Центру обслуговування платників стосувались податкової звітності – 8382, приймання вхідної кореспонденції – 3597, видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 892, консультацій – 987, реєстрації книг обліку доходів і витрат платника єдиного податку – 301 та ін.

Понад 31 млн.грн. платежів отримали місцеві бюджети Миколаївського району і м. Н.Розділ.

З початку 2015 року платники Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевої казни Миколаївського району та м. Н.Розділ 31214,4 тис. грн. податків, зборів, платежів.

Основними джерелами наповнення бюджету є єдиний податок – 3805,9 тис. грн., плата за землю – 6504,6 тис. гривень.

Надходження єдиного соціального внеску перевищили 51млн.гривень

Саме таку суму ЄСВ спрямували платники податків Миколаївського району та м. Н.Розділ на казначейські рахунки за січень – квітень 2015 року.

У квітні цього року платники податків сплатили до бюджету 15799,3 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, щомісяця збільшується кількість платників єдиного соцвнеску, які звітують в електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що за інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного внеску, отриманням безкоштовних ключів електронного цифрового підпису та програмного забезпечення можна звертатися до Миколаївської ОДПІ.

Надходження до бюджету єдиного податку у порівнянні з минулим роком зросли на 55,4 % .

 

Протягом січня-квітня 2015 року суб’єкти господарювання Миколаївського району і м.Н.Розділ – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які є на обліку в Миколаївській ОДПІ і перебували на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 3805,9 тис. грн. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 55,4 % або на 1357,6тис. гривень.

Платники Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з початку року перерахували до бюджету понад 2 млн. гривень військового збору

У січні-квітні 2015 року платники Миколаївського району та м. Н.Розділ сплатили до державного бюджету 2255,3 тис. грн. військового збору.

Нагадуємо, військовий збір запроваджено з метою допомоги українським військовослужбовцям.

Справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Цей обов’язковий платіж запроваджено з серпня минулого року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Від січня 2015 року розширено базу оподаткування військовим збором, зокрема, оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Share.

Залишити коментар

avatar