Юні художники відвідали «Шевченківський гай»

0 541
Днями вихованці Р. Федорів з художньої студії «Моя палітра» побували у музеї народної архітектури та побуту «Шевченківському гаю».

Більше 20-ти дітей з художньої студії «Моя палітра» мали чудову нагоду побачити як виглядати колись лемківські, бойківські, гуцульські, буковинські, поліські хати у далекому 18-му столітті. Не дивно, що Шевченківський Гай називають етнопарком та музеєм під відкритим небом. Адже тут є що оглянути: експозиція музею налічує більше сотні пам’яток архітектури.

Та найбільшою цікавинкою для юних художників стало ще й те, що в кожній з хат їх гостинно зустрічала перевдягнена в етнічний одяг господиня, яка розповідала історію хати, ще й навіть в цей час пекла пиріг чи ліпила вареники.

Окрім архітектури та побуту юні митці оглянули зоопарк, який діє на території музею, випробували свою вправність для стрільби з лука.

З собою додому художники повезли море вражень та позитивних емоцій, які неодмінно знайдуть своє втілення у їхніх чергових шедеврах, бо ж не щодня доводиться доторкнутись до історії.

Батьківський комітет висловлює щиру подяку Романі Федорів – голові ГО “Спілка художників Миколаївщини” та Миколаївській міській раді за організацію та сприяння поїздки до Шевченківського гаю.

Share.

Залишити коментар

avatar