Всеукраїнський конкурс – рейтинг «Сумлінні платники податків – 2015»!

0 451

Шановні платники податків!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі – рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015»!

Асоціацією платників податків України в 2011 році започатковано проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», метою якого є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі.

Щороку переможців Рейтингу вітають українські високопосадовці, політики, видатні діячі культури та мистецтв, науки та спорту, відомі представники мас-медіа.

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Цього року Асоціація платників податків України проводить V Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків України» за результатами діяльності підприємств у 2015 році. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Для участі у Рейтингу необхідно подати наступні документи :

  1. Заявку
  2. Коротка довідка про досягнення та поточний стан справ на підприємстві.

Документи необхідно надіслати на нашу фактичну (поштову) адресу :79005, м. Львів, вул. І. Франка б.61 каб.224. ; Запитання надсилайте на нашу електрону адресу lvivappu@ukr.net або за тел.(032) 225-63-44; 098-05-76-455

Більш повну інформацію про ВР «Сумлінні платники податків – 2015» можна отримати на веб – сторінках: www.sppu.org.ua та www.appu.lviv.ua

Бажаємо вам успіху та будемо раді бачити серед учасників та переможців.

                             

Миколаївська ОДПІ

Головного управління

ДФС у Львівській області

Share.

Залишити коментар

avatar