До ваших послуг електронні сервіси ДФС

0 518

В ХХІ столітті, в час комп’ютерів та нових технологій ні прогрес людства, ні якісне надання послуг платникам податків без їх використання неможливі.

На сьогодні дедалі більше зростає популярність електронних сервісів та послуг серед платників податків. Вони допомагають платникам економити свій час, отримувати потрібну інформацію, не відвідуючи органи ДФС.

Найпопулярнішим електронним сервісом є «Електронний кабінет платника», за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДФС і платників у режимi реального часу та який на сьогодні забезпечує повний спектр послуг для суб’єктів спрощеної системи оподаткування (І та ІІ група) щодо подання звітності та інших документів відповідно до вимог чинного законодавства.

За допомогою «Електронного кабінету платника» платники працюють з системою електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (перегляд проведених операцій в системі та отримання інформації про рух коштів на електронному рахунку), листуються з органами ДФС в електронному вигляду, перевіряють стан розрахунків з бюджетом.

У рамках кампаній декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців фізичним особам через «Електронний кабінет платника» надано змогу отримувати відомості про отримані доходи та утримані податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Популярними є послуги з отримання інформації з реєстрів ДФС в режимі он-лайн (дані про взяття на облік платників податків, реєстр страхувальників, реєстр платників єдиного податку, дані реєстру платників ПДВ, дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, інформація про РРО, інформація про книги ОРО, дані реєстру осіб, що здійснюють операції з товарами, реєстр неприбуткових підприємств та організацій тощо).

Для інформаційної підтримки та допомоги суб`єктам господарювання функціонує call – центр ДФС за номером тел. 0800501007 (безкоштовна телефонна лінія), яким надаються відповіді на всі запитання щодо застосування податкового, митного законодавства, сплати єдиного соціального внеску.

Начальник Миколаївського відділення
Стрийської ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області
М.Б.Ференц

Share.

Залишити коментар

avatar