В Центрі обслуговування платників Миколаївської ОДПІ надано понад 24 тисячі послуг

0 475

Фахівці Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з початку року надали 24977 послуги, в тому числі адміністративних – 3729 В основному звернення відвідувачів Центру обслуговування платників стосувались податкової звітності – 12018, приймання вхідної кореспонденції – 7278, видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 2036, консультацій – 1952, реєстрації книг обліку доходів і витрат платника єдиного податку – 481 та ін.

У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв.

 

Місцеві бюджети Миколаївського району і м. Н.Розділ.

З початку 2015 року платники Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області перерахували до місцевої казни Миколаївського району та м. Н.Розділ 69402,6 тис. грн. податків, зборів, платежів.

Основними джерелами наповнення бюджету є податок на доходи фізичних осіб-44643,3 тис.грн., єдиний податок – 8388,4 тис. грн., плата за землю – 13413,4 тис. гривень.

Єдиний соціальний внесок з початку року перевищив 110 млн.гривень

Саме таку суму ЄСВ спрямували платники податків Миколаївського району та м. Н.Розділ на казначейські рахунки за січень – серпень 2015 року.

У серпні цього року платники податків сплатили до бюджету 12791,3 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, щомісяця збільшується кількість платників єдиного соцвнеску, які звітують в електронному вигляді.

Звертаємо увагу, що за інформацією щодо подання звітності та сплати єдиного внеску, отриманням безкоштовних ключів електронного цифрового підпису та програмного забезпечення можна звертатися до Миколаївської ОДПІ.

 Надходження до бюджету єдиного податку у порівнянні з минулим роком зросли на 47 %

Протягом січня-серпня 2015 року суб’єкти господарювання Миколаївського району і м.Н.Розділ – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які є на обліку в Миколаївській ОДПІ і перебували на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, сплатили до місцевого бюджету 8388,4 тис. грн. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 47 % або на 2683,1 тис. гривень.

Платники Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області з початку року перерахували до бюджету майже 5 млн. гривень військового збору

У січні-серпні 2015 року платники Миколаївського району та м. Н.Розділ сплатили до державного бюджету 4759,7 тис. грн. військового збору.

Нагадуємо, військовий збір запроваджено з метою допомоги українським військовослужбовцям.

Share.

Залишити коментар

avatar