Увага!!! До відома страхувальників

0 137

Доводим до Вашого відома, що 25.07.2018 набули чинності зміни до пункту 5 частини першої статті 24 Закону України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», внесені Законом України від 22.05.2018 № 2443-VIII « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».

А саме, пункт 5 частини першої статті 24 Закону України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» після слів « ветеранам війни» доповнено словами «постраждалим учасникам Революції гідності».

Отже, з 25.07.2018 року особам, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності оплата допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюється в розмірі 100% середньої заробітної плати ( доходу).

Відповідно до ч.2 ст. 31 Закону України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% дані особи додають копії відповідних посвідчень або інші документи, які підтверджують право на пільгу.

Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності та порядок виготовлення та видачі посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності» визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018р. № 119 « Деякі питання соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності».

Share.

Залишити коментар

avatar