У Миколаєві відбудеться VI симпозіум скульпторів

0 253

У Миколаєві відбудеться VI симпозіум скульпторів – « Пробудження каменю». З 12-24 серпня 2019 року у м. Миколаєві відбудеться VI симпозіум скульпторів – « Пробудження каменю». З приводу цього у п’ятницю , 26 липня відбулась зустріч оргкомітету у Миколаївській міській раді.

Цього року у Симпозіумі візьмуть участь 5 відібраних кураторами митців. Василь Лев, подружжя Людмила та Юрій Мисько, Микола Лампека та Наталія Лейкіна впродовж 13- ти днів працюватимуть з каменем для створення скульптур, які в подальшому будуть передані у власність громади. В планах міської ради та учасників оргкомітету на колишньому сміттєвому захаращенню позаду каплиці Писанки( дорога на Радів,фото нижче) обладнати відпочинково-оглядовий майданчик,де будуть встановлені майбутні скульптури, лавочки та поруч дитячий майданчик.

Миколаївський Симпозіум скульпторів являє собою новий напрям у скульптурному мистецтві , адже навіть при заданій темі Симпозіуму митці мають змогу повної імпровізації. Тож уже незабаром відбудеться зустріч з відомими українськими скульпторами твори яких прикрашають країни по всьому світі. Дякуємо представникам компанії CRH за зацікавленість у вихованні художнього смаку у миколаївчан.

Share.

Залишити коментар

avatar