У Миколаєві та Новому Роздолі започатковано проект з «маркування туристичних маршрутів»

0 569

«Туристичні маршрути субрегіону Розділля» -днями відбулась перша робоча зустріч ініціаторів проекту маркування туристичних маршрутів нашим рідним краєм: Миколаївщиною та Новим Роздолом.

Адже, на теренах нашої рідної землі є чимало видатних місць та історико-культурних пам`яток, які варто відвідувати та їх знати. Проте, відсутність належного інформаційного супроводу є на заваді популяризації цієї гарної мети. Крім того, немає буклетів, інформаційних стендів, маркування чи навіть сайту, які б сприяли зростанню зацікавленості серед туристів-краєзнавців чи просто гостей більш глибшому знайомству з субрегіоном Розділля.

Започаткування цього проекту ініційовано громадською організацією «Міський Центр Аналітики та Інформації» (МЦАТІ) за сприяння Миколаївської міської ради та Новороздільської міської ради.

До ініціативної групи увійшли Ірина Верещинська спеціаліст з питань соціально-економічного розвитку Миколаївської міської ради, Богдан Іваницький керівник туристично-краєзнавчого гуртка Новороздільского БДЮТ, Микола Гнатів керівник туристичного гуртка Миколаївського БДЮТ та Ірина Телька керівник громадської організації МЦАТІ.

За підсумками нашої першої робочої зустрічі зауважу, що нами опрацьовано кілька доволі цікавих маршрутів. У найближчих наших планах здійснити їхнє маркування та проставити інформаційні стенди, лавочки та урни для сміття, створити повноцінний сайт, поширити промо-матеріали.
Проте, основний акцент роботи команди в першу чергу буде спрямовано на посилення інтересу місцевої молоді до проведення активної форми дозвілля (пішохідні чи веломаршрути, краєзнавча робота, бережливе ставлення до довкілля тощо).

Залучення ресурсів для реалізації проекту планується із зовнішніх джерел – грантові кошти, кошти меценатів. Тож, якщо у вас є бажання чи ініціатива долучитися до проекту та сприяти його розвитку фінансово або волонтерською допомогою – ласкаво просимо.

Share.

Залишити коментар

avatar