Свіча пам’яті…

0 670

Традиційно в останню суботу листопада Україна вшановує День пам’яті жертв Голодомору. З цієї нагоди миколаївчани зібрались біля фігури Матері Божої на віче-реквієм. Із вступним словом виступила директор міського Палацу культури О. Чапуріна, яка у своїй промові закликала вшанувати жертв  Голодомору хвилиною мовчання. Школярі, активні учасники міського учнівського парламенту «Лідер» підготували акцію «Крихта хліба», під час якої роздали присутнім шматочки чорного хліба.

Далі учасники віче-реквієму із запаленими лампадками чисельною процесією вирушили на міський цвинтар до пам’ятника жертвам Голодоморів та комуністичних репресій. Попереду процесію супроводжували юні пластуни, які несли квіти до меморіалу. Тут місцеві отці усіх конфесій відслужили заупокійну панахиду. Акомпанувала Народна хорова капела Міського палацу культури. На завершення учасники віче-реквієму поставили запалені лампадки до підніжжя пам’ятника як символ пам’яті про невинних жертв Голодомору.

До слова, миколаївчани також долучились до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Вже ввечері у багатьох домівках у вікнах жевріли свічки пам’яті…

Share.

Залишити коментар

avatar