Стартувала Програма IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ

0 225

При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій,модернізацію систем опалення, в т. ч. встановлення лічильників тепла, індивідуальних теплових пунктів, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу, та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

У випадку проведення заходів для ОСББ у регіоні (не менше 30 учасників), представники Програми готові приймати участь у них з метою доведення та роз’яснення інформації щодо участі ОСББ у Програмі Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій.
Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи
з монтажу, та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

Інформація про умови Програми розміщена на веб-сайті www.iqenergy.org.ua/osbb. Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми та стосовно співпраці за ел. адресою: osbb@iqenergy.org.ua та за телефонами: 044 290-91-90 офіс Програми IQ energy,
+38 050 465-22-14 Андрій Мельник,
+38 067 209-51-98 Віктор Маноха,
+38 050 356-67-25 Володимир Шимкін.
Щодо бажаючих взяти участь у Програмі IQ energy просимо проінформувати відділ ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на ел. адресу: zhkgrda@i.ua

Share.

Залишити коментар

avatar