Спортивне майбутнє для юних футболістів

0 535
У п’ятницю, 7 квітня, по вул. Степана Бандери, 3 на «старому» стадіоні у м. Миколаєві – ні пройти, ні проїхати. Незважаючи на похмуру погоду і дрібний дощ тут зібралось чимало любителів футболу в очікуванні урочистого відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям.
Нагадаю, минулого року восени фірма – підрядник з м. Дніпра розпочала роботи по встановленню спортивного поля, щоправда погодні умови не дозволили завершити роботи, тож як тільки сніг зійшов, роботи відновили. І ось нарешті – таке довгоочікуване відкриття та ще й у день великого церковного свята Благовіщення.

Символічну синьо-жовтою стрічку перерізали юні вихованці Дитячої юнацько- спортивної школи м. Миколаєва. Динаміки і етніки додали урочистостям запальні танці зразкового хореографічного колективу «Дарунок». Далі, як годиться, перейшли до освячення, отець Б. Огоновський благословив усіх та окропив водицею.

На урочисте відкриття завітали гості з області : з управління фізичної культури і спорту ЛОДА, Львівського осередку федерації футболу, депутати облради. Слів подяки не бракувало: дякували меценатам, спонсорам, усім, кому небайдужа «гра мільйонів». Із вступним словом виступив також і міський голова А. Щебель, який зауважив, що відкриття спортивного майданчика – це спільна справа згуртованості, відповідальності і саможертовності місцевих підприємців, депутатів та активістів».

Для миколаївчан цей майданчик, безумовно, є гордою візитівкою футбольного майбутнього міста, адже тут будуть займатись юні футболісти дитячого-юнацької спортивної школи.

До слова, у неділю, 9 квітня на міському стадіоні відбулось урочисте відкриття футбольного сезону, де ФК Миколаїв зіграли з СФК «Кордія-Муроване» з рахунком 0:1( дорослі) та 2:0 ( юнаки).

Share.

Залишити коментар

avatar