Сила удару

0 501

8-9 березня до м. Миколаєва з’їхались найсильніші боксери- юнаки Галичини, щоб позмагатись на ІІ- му всеукраїнському турнірі з боксу «Кубок Галичини». Змагання відбувались на базі СК «Ювілейний».

За словами одного з організаторів А. Рудька, голови громадської організації «Україна і спорт» та боксерського клубу м. Миколаєва, до нас завітали більше 50-ти учасників із Закарпаття, Волині, Франківщини та інших регіонів.

Впродовж двох днів тривалі запеклі боксерські поєдинки. З-поміж багатьох суперників особливо вирізнялась команда учасників із Закарпаття, які й вибороли найбільше нагород.

Втім, і миколаївським боксерам є чим гордитись, адже 14-ти річний Остап Клим здобув срібну медаль, а 13-ти річний Руслан Монаршук – золоту медаль у своїй віковій та ваговій категорії, а також переміг у номінації «Кращий бій турніру». Участь в нагородженні взяв міський голова А. Щебель та учасник АТО Ю. Середа.

Організатори висловлюють подяку усім спонсорам та меценатам за допомогу: зокрема Миколаївській міській раді, РДА, районній раді, ГО «Майдан» Миколаївській народній самооборона, Асоціації учасників АТО Львівщини (Миколаївського району) та усім небайдужим за допомогу в організації такого масштабного боксерського поєдинку.

Share.

Залишити коментар

avatar