Штормове попередження

0 98

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області та м. Львова:

До кінця доби 25 січня, впродовж доби 26 січня та вночі 27 січня збережеться місцями значний сніг. На дорогах ожеледиця. І рівень небезпечності, жовтий.
Для автотранспорту: Збережеться рівень загрози 1 – жовтий (порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць).
25 – 26 сiчня у зв’язку iз снiгопадами та хуртовинами в горах Львiвської областi очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:
– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;
– вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;
– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;
– передбачити можливість функціонування пунктів обігріву у стаціонарних пристосованих для цього приміщеннях;
– забезпечити своєчасне розчищення автодоріг від снігу та їх безаварійну експлуатацію, своєчасну евакуацію автотранспортних засобів, рух яких ускладнено у разі незадовільного дорожнього покриття (ожеледиця) чи снігових заметів;
– у разі ускладнення дорожніх умов своєчасно вживати заходів щодо обмеження чи припинення руху по автодорогах;
– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Share.

Залишити коментар

avatar