Семінар для платників податків Миколаївського району

0 343

Нещодавно фахівцями Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено черговий семінар для платників Миколаївського району.

Під час семінару лекторами висвітлено найбільш актуальні питання стосовно нарахуваня та сплати земельного податку,  акцизного податку, особливості застосування спрощеної системи оподаткування як юридичними особами, так і фізичними особами – підприємцями у 2016 році. Платників детально ознайомили з новими правилами обчислення та сплати податку на прибуток підприємств, змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, новаціями для власників нерухомого майна, новими ставками для справляння цього податку.

Платникам податків наголошено на зміни в сплаті єдиного соціального внеску і подання звітності за новою формою починаючи за червень 2016 року. Також було наголошено на відповідальність за порушення законодавства про працю, а саме за використання найманої праці без офіційного оформлення та неподання повідомлення про прийняття на роботу працівника.

До відома присутніх доведено, що до 1 липня буде направлено всім громадянам – платникам земельного податку та орендної плати за землю, податкові повідомлення-рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, але не пізніше ніж 26 серпня 2016 року.

Крім того громадян, котрі володіють нерухомим майном, запрошено завітати в Центри обслуговування платників та провести звірку наявних даних щодо власників майна та площ.

В ході семінару було надано відповіді на питання, які цікавили присутніх.

Share.

Залишити коментар

avatar