Семінар для платників податків

0 463

Нещодавно фахівці Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області провели семінар для платників податків на тему: «Нове в оподаткуванні. Актуальні питання оподаткування для платників податків – юридичних осіб».

Увага присутніх акцентувалась на підвищенні якості обслуговування та досягненні максимального рівня зручностей для платників, податкові сервіси, та перевагах подання звітності в електронному вигляді. Представники бізнесу отримали вичерпну інформацію, щодо діяльності Акредитованого центру сертифікації ключів, метою якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами в адмініструванні податку на прибуток, ПДВ, єдиного соціального внеску, податку на нерухоме майно, військового збору, порядку та термінів подання податкової звітності.

Найбільшу зацікавленість у представників бізнесу викликала система електронного адміністрування ПДВ. Учасників семінару ознайомлено з особливостями заповнення декларації з ПДВ та додатків до неї, механізмом складання розрахунків коригування до податкових накладних, порядку та термінів їх реєстрації в Єдиному реєстрі тощо.
Платники податків мали можливість не тільки ознайомитися з нововведеннями податкового законодавства, а й  отримати  відповіді  на запитання.

Share.

Залишити коментар

avatar