Семінар для платників Миколаївського району та м.Н.Розділ.

0 546

Фахівцями Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено для платників податків черговий семінар щодо подання звітності за перше півріччя 2016 року, актуальних  роз’яснень ДФС України з податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, ЄСВ і інших питань.

Зокрема, було повідомлено, що з 1 липня  звітність з ЄСВ платники податків подають за новими формами. Було звернуто увагу всіх присутніх, що наказом Мінфіну від 14.04.2016 року №441 викладений у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений його наказом від 14.04.2015 року №435. Окрім того, оновлені форми звітності з ЄСВ. Вперше звітувати по єдиному внеску за новими формами необхідно, починаючи з 01.07.2016 року.

Фахівці розповіли про правила оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором доходу, отриманого фізичною особою від надання в оренду земельного паю юридичній особі, акцентувала увагу на своєчасності надання звітів щодо виробництва й обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, які необхідно подати щомісяця до 10 числа (9 число – останній термін подачі звіту) засобами електронного зв’язку в порядку, передбаченому для податкової звітності до органу ДФС за місцем реєстрації такого суб’єкта господарювання за встановленою формою.

Присутні дізналися про основні зміни в законодавстві 2016 року з питань акцизного податку, зокрема введення нових форм звітів для суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Ставки акцизного податку на 2016 рік на спирт, алкогольні напої (крім натурального вина) підвищуються на 50%, на пиво і ігристе вино – на 100%, специфічна ставка акцизного збору та мінімальне акцизне податкове зобов’язання для тютюнових виробів збільшується на 40% без підвищення адвалорної ставки, акциз на паливо – на 13%.

Окрема увага була приділена електронним сервісам для платників податків, що розміщені на єдиному веб-порталі ДФС України та які постійно вдосконалюються. Наразі до послуг платників – близько сорока сучасних електронних сервісів, які забезпечують дистанційне спілкування громадян і представників бізнесу з фахівцями територіальних органів ДФС.

На завершення присутні отримали відповіді на свої проблемні запитання .

Share.

Залишити коментар

avatar