Реабілітація учасників АТО в умовах санаторно-курортного закладу

0 80

Для кого?

Для учасників АТО, які після демобілізації офіційно працюють на підприємствах, установах, організаціях (є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування), самостійно або в супроводі чоловіка/дружини та неповнолітніх дітей!

Ким надається?

Фондом соціального страхування України (згідно з постановою №39 від 13.07.17р.),

На підставі?

  • висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність реабілітаційного лікування за профілем медико-психологічна реабілітація (порушення адаптації, розлади, пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія);
  • довідки про безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведенні і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України № 413);
  • паспорта;
  • облікової картки платника податків;
  • свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження дітей (у випадку супроводу членів сім’ї);
    заяви (заповнюється в присутності представника Фонду).

Де проводиться?

У відділеннях відновного лікування санаторно-курортного закладу (за вибором), перелік яких оприлюднений на веб-сайті Фонду соціального страхування (www.fssu.gov.ua—>Діяльність Фонду-Медичні та соціальні послуги—»Перелік санаторно-курортних….).

Який порядок отримання?

На підставі вищезазначених документів Фонд надсилає обраному санаторно-курортному закладу заяву застрахованої особи для узгодження дати заїзду і у разі підтвердження укладається трьохсторонній договір (між застрахованою особою, органом Фонду і санаторієм). Після завершення лікування Фонд перераховує санаторію кошти за фактично надані послуги з реабілітації (діагностичні та лікувальні послуги, послуги з харчування і проживання). Для членів сім’ї Фонд оплачує тільки харчування та проживання.

Важливо!

За час реабілітаційного лікування застрахованій особі видається листок непрацездатності за весь період реабілітації з урахуванням доїзду в санаторій та назад.

Тривалість лікування визначається та вказується у висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я в максимальних межах до 24 днів.

Додаткова інформація (консультації) за телефонами: 51-977, 51-407

Share.

Залишити коментар

avatar