Про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території земельної ділянки для розміщення об’єкту промисловості – столярного цеху з допоміжними складськими будівлями та інженерними спорудами (V клас небезпеки, СЗЗ – 50,0 м) вул. Привокзальна, 8/4

0 20

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області проведено процедуру щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальному плані території, розробленому з метою обґрунтування можливості розміщення об’єкту промисловості – столярного цеху з допоміжними складськими будівлями та інженерними спорудами на земельній ділянці приватної власності площею 0,1614 га.

Інформацію про початок громадського обговорення детального плану території було розміщено в газеті «Миколаївські вісті» №34 (355) від 27.09.2018 року та на офіційному сайті Миколаївської міської ради mykolaivmr.lviv.ua від 27.09.2018 року.

Організатором громадського обговорення виступила Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді від осіб, визначених пунктом 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також проведення інформаційних заходів у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради, про що було розміщено інформаційне повідомлення.
За період з 27.09.2018 року до 28.10.2018 року пропозицій та зауважень від громадськості щодо проекту детального плану території на поштову та електронну адресу Миколаївської міської ради не надходило.

Міський голова А.І. Щебель

Викон. Ривко
(241) 51-494

Share.

Залишити коментар

avatar