Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки № 1326

0 521

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1326

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та виготовлення експертної грошової оцінки

земельної ділянки

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування цілісного майнового комплексу міського стадіону, виготовлену ФО-П Масляком М.Я., на підставі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 12.09.2014 року, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, керуючись ст.12, ст.79-1, ст.83 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 1,8400 га (кадастровий номер 4623010100:01:016:0471) для обслуговування цілісного майнового комплексу міського стадіону, який належить Миколаївській міській раді Миколаївського району Львівської області і знаходиться по вул.С.Бандери, 3 в м.Миколаєві.

  2. Зареєструвати право власності на земельну ділянку за Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області у встановленому законодавством порядку.

  3. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.

  4. Виготовити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, з метою відображення вартості земельної ділянки у бухгалтерському обліку та взяття її на баланс Миколаївської міської ради.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar