Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки № 1326/2

0 433

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1326/2

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та виготовлення експертної грошової оцінки

земельної ділянки

                      

         Розглянувши звернення голови правління МИКОЛАЇВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ А.Л. Добушовського (юридична адреса: м.Миколаїв, пр.Грушевського, 16) про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул.А.Шептицького, 5 в м.Миколаєві, на підставі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 17.07.2014 року, беручи до уваги рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, у відповідності до ст.12, ст.128, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити МИКОЛАЇВСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 0,0700 га (кадастровий номер 4623010100:01:012:0147) для обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул.А.Шептицького, 5 в м.Миколаєві, розроблену ФО-П Білінською С.В.

  2. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0700 га, яка знаходиться в користуванні МИКОЛАЇВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ для обслуговування нежитлової будівлі – магазину і розташована по вул.А.Шептицького, 5 в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

  3. Миколаївській міській раді виступити замовником виконання робіт по підготовці звіту з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.2 даного рішення.

  4. Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на розгляд сесії Миколаївської міської ради.

  5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar