Про затвердження тарифу на послуги теплопостачання в м. Миколаєві № 113

0 934

Про затвердження тарифу на послуги

теплопостачання в м. Миколаєві

   Розглянувши звернення ТзОВ «Галпек-Миколаїв» та звернення МДКП «Миколаївтеплокомуненерго» від 19.09.2014 вх.№ 605/02-11 щодо встановлення нових тарифів на виробництво та постачання теплової енергії для бюджетних установ та тариф на транспортування теплової енергії, що є складовою частиною тарифу на виробництво та постачання теплової енергії, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови КМУ від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови НКРЕ України № 1420 від 07.11.2013 року «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТзОВ «Галпек-Миколаїв», п.а) п.п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Миколаївської міської ради

в и р і ш и в :

  1. Затвердити для ТзОВ «Галпек-Миколаїв» тариф на послугу з виробництва та постачання теплової енергії для бюджетних та інших організацій в м. Миколаєві:

                                   за 1 Гкал   – 1050,00 грн;

за 1 кв.м. загальної площі – 26,72 грн.

  1. Затвердити для МДКП «Миколаївтеплокомуненерго» тариф на транспортування теплової енергії, який є складовою частиною тарифу на послугу з виробництва та постачання теплової енергії згідно п.1 даного рішення, в сумі 195,00 грн за 1 Гкал.

  2. Ввести в дію тарифи згідно п.1 та п.2 даного рішення з 1 січня 2015 року.

  3. Адміністрації ТзОВ «Галпек-Миколаїв» забезпечити доведення вартості тарифу згідно п.1 даного рішення до споживачів через засоби масової інформації.

  4. 5. ТзОВ «Галпек-Миколаїв» негайно звернутися в НКРЕКП щодо нового тарифу на виробництво теплової енергії.

  5. МДКП «Миколаївтеплокомуненерго» опрацювати питання отримання лімітів на газ для потреб вироблення теплової енергії.

  6. 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Паньківа В.І.

Секретар міської ради                                          А. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar