Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №1289/4

0 307

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1289/4

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель – напірних резервуарів чистої води в складі будівлі електролізної та приміщення чергового оператора, виготовлений ТзОВ «Карпати Гео-Інвест», на підставі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.06.2014 року, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, керуючись ст.12, ст.79-1, ст.83 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9129 га (кадастровий номер 4623010100:01:018:0273) для обслуговування нежитлових будівель – напірних резервуарів чистої води в складі будівлі електролізної та приміщення чергового оператора, які належать Миколаївській міській раді Миколаївського району Львівської області і знаходяться по вул.Садовій, 35 в м.Миколаєві.
  2. Зареєструвати право власності на земельну ділянку за Миколаївською міською радою Миколаївського району Львівської області у встановленому законодавством порядку.
  3. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar