Про затвердження акту обстеження суміжних земельних ділянок №1283

0 1 479

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1283

Про затвердження акту обстеження суміжних земельних ділянок

Розглянувши рекомендації комісії Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища щодо погодження межі земельної ділянки на акті встановлення і узгодження меж в технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі по пл.Ринок, 17, яка належить Миколаївській міській раді, у зв’язку із відсутністю суміжного землекористувача ФО-П Петриці Р.Р., керуючись ст.12, ст.158 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акт обстеження меж суміжних земельних ділянок в м.Миколаєві по пл.Ринок від 01.07.2014 року, складений постійно діючою комісією Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища.
  1. Пропозиції комісії, викладені в акті, врахувати при виготовленні права власності на земельну ділянку по пл.Ринок №17.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                          А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar