Про впорядкування організації дорожнього руху в районі житлового будинку по вул. Возз’єднання, 17 № 72

0 525

Про впорядкування організації

дорожнього руху в районі житлового

будинку по вул. Возз’єднання, 17

в м.Миколаєві

   Розглянувши звернення МКП «Житлово-комунальне управління» щодо погодження схеми дорожньої розмітки для стоянки автомобілів по вул.Возз’єднання, 17 в м.Миколаєві, запропоновану схему, рекомендації постійної депутатської комісії з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, відповідно до Правил дорожнього руху, пп.1 п.а ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Миколаївської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Дати згоду на впорядкування дорожнього руху по вулиці Возз’єднання в районі житлового будинку № 17 в м.Миколаєві шляхом розміщення та нанесення засобів організації дорожнього руху – горизонтальної розмітки проїдної частини вулиці та місця стоянки автотранспортних засобів, із врахуванням місця стоянки для інвалідів, вертикальної розмітки (2.7), острівців безпеки, дорожніх знаків 5.38 «Місце для стоянки» та дублювання знаку та інших дорожніх знаків у відповідності до схеми організації дорожнього руху.

  2. МКП «ЖКУ» погодити схему організації дорожнього руху відповідно до п.1 даного рішення з ВДАІ з обслуговування Миколаївського району та міста Новий Розділ.

  3. Директору МКП „ЖКУ” забезпечити облаштування дорожньої розмітки та дорожніх знаків згідно п.1 та п.2 даного рішення.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста І категорії І.І.Гериліва.

Секретар міської ради                                        А. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar