Про внесення змін в «Положення про встановлення порядку обліку … №1292

0 463

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1292

Про внесення змін в «Положення про встановлення порядку обліку черговості та надання громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»


Розглянувши листи начальника управління Держземагентства у Миколаївському районі Львівської області В. Білика та голови Миколаївської РДА В. Шимка щодо забезпечення сімей, родичі яких загинули під час Антитерористичної операції, земельними ділянками із земель запасу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, у відповідності до Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст.26 п.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни в «Положення про встановлення порядку обліку черговості і надання громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» та доповнити його пунктом 2.6. такого змісту:

«До категорії пільговиків, які мають пріоритетне право на одержання земельних ділянок із земель запасу комунальної власності Миколаївської міської ради для індивідуального житлового будівництва, належать військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучилися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar