Про внесення змін в комплексну схему розміщення тимчасових споруд на території м.Миколаєва Львівської області № 1328

0 524

 

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1328

 Про внесення змін в комплексну схему

розміщення тимчасових споруд на території

м.Миколаєва Львівської області

Розглянувши лист відділу містобудування та архітектури Миколаївської РДА про розгляд питання щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності по вул.Чайковського згідно заяви гр.Ясеницької Г.В., беручи до уваги «Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» №244 від 21.10.2011 року, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Внести зміни в комплексну схему розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в районі вулиць Базарної, Возз’єднання, Чайковського та бульвару Проектного в м.Миколаєві, затверджену рішенням 6-го пленарного засідання 14-ї сесії 6-го дем. скликання від 14.09.2012 року №672, з метою визначення місця розташування ще однієї тимчасової споруди по вул.Чайковського.

  2. Доручити секретарю Миколаївської міської ради Щебелю А.І. і землевпоряднику Ривко Г.І. здійснити комплекс заходів із внесення змін в комплексну схему розміщення тимчасових споруд, зазначену в п.1 даного рішення.

  3. Замовником комплексної схеми визначити Миколаївську міську раду Миколаївського району Львівської області, а платником – Ясеницьку Г.В.

  4. Розроблену комплексну схему за наявності необхідних погоджень подати на сесію Миколаївської міської ради для затвердження.

  5. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar