Про внесення змін у Положення «Про порядок пайової участі замовника будівництва у розвиток у інфраструктури м. Миколаєва, сщ. Липівки та с. Заклад»

0 489

4-те пл. засідання 35-ї сесії 6-го скликання

            29.07.2015                           Миколаїв                                         № 1561

 Про внесення змін у Положення «Про порядок пайової участі замовника будівництва у розвиток у інфраструктури м. Миколаєва, сщ. Липівки та с. Заклад»

У зв’язку з потребою покращення економічної конкуренції та для збільшення інвестиційної привабливості, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада,-

 В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни у Положення «Про порядок пайової участі замовника будівництва у розвиток у інфраструктури м. Миколаєва, сщ. Липівки та с. Заклад», виклавши п. 2.1. розділу 2 «Розмір пайової участі», який встановлює розміри пайової участі, у наступній редакції:

«Пайова участь замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Миколаєва, селища Липівка та села Заклад встановлюється у таких розмірах:

0,5 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування – для нежитлових будівель та/або споруд

0,5 % загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування – для житлових будинків ».

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову комісії з питань депутатської етики, законності і регламенту (голова О.Левицький).

 

 

Секретар міської ради                                                             А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar