Про внесення змін до Статуту МКП «Миколаївводоканал»

0 528

4-те пл. засідання 35-ї сесії 6-го скликання

            29.07.2015                           Миколаїв                                         № 1562

 Про внесення змін до Статуту МКП «Миколаївводоканал»

Розглянувши звернення МКП «Миколаївводоканал» від 10.06.2015 № 208 про необхідність внесення змін до Статуту МКП «Миколаївводоканал» у зв’язку з внесенням змін до бюджету Миколаївської міської ради на 2015 рік та направлення вільних залишків із фонду розвитку на збільшення обігових коштів Статутного фонду підприємства для погашення заборгованості податку на прибуток в сумі 244000 гривень, враховуючи рекомендації комісії з питань економіки, бюджету та комунального господарства, відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Збільшити Статутний фонд МКП «Миколаївводоканал» та внести зміни до Статуту МКП «Миколаївводоканал», виклавши пункт 5.7. розділу 5 «Майно підприємства» у новій редакції, а саме :

« п.5.7. Статутний фонд підприємства становить 8 095 108 гривень 66 копійок (вісім мільйонів дев’яносто п’ять тисяч сто вісім гривень 66 копійок)» .

 

  1. Директору МКП «Миколаївводоканал» провести реєстрацію вищезазначених змін у відповідності до норм чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань економіки, бюджету та комунального господарства Миколаївської міської ради ( голова Ю. Мельник).


Секретар міської ради                                                            А.І. Щебель

 

                                                                                                        Затверджено:

 

Рішення Миколаївської міської ради від

29.07.2015 № 1562

Секретар міської ради               А.І. Щебель

 

 

 

 

Доповнення

 

до статуту Міського комунального підприємства

 

«Миколаївводоканал»

 

(є невід’ємною частиною статуту)

 

 

 

 

 

Розділ 5: «Майно підприємства» викласти у новій редакції:

 

 

«п.5.7 Статутний фонд підприємства становить 8 095 108 гривень 66 копійок (вісім мільйонів дев’яносто п’ять тисяч сто вісім гривень 66 копійок)».

Share.

Залишити коментар

avatar