Про внесення доповнення до Положення «Про компенсацію затрат МКП «Миколаївводоканал», пов’язаних з недооблікованими (неконтрольованими) витоками та нераціональним використанням води в мережах абонентів» № 88

0 522

Про внесення доповнення до Положення

«Про компенсацію затрат МКП «Миколаївводоканал»,

пов’язаних з недооблікованими (неконтрольованими)

витоками та нераціональним використанням води

в мережах абонентів»                                  

     Розглянувши звернення МКП «Миколаївводоканал» щодо внесення доповнення до Положення «Про компенсацію затрат МКП «Миколаївводоканал», пов’язаних з недооблікованими (неконтрольованими) витоками та нераціональним використанням води в мережах абонентів», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 30.01.2013 №2, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», підпункту 1) пункту а) статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Внести доповнення до Положення «Про компенсацію затрат МКП «Миколаївводоканал», пов’язаних з недооблікованими (неконтрольованими) витоками та нераціональним використанням води в мережах абонентів», а саме:

п.3.2.1. доповнити текстом «… Розрахунковий період при нераціональному водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку нераціонального водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць».

  1. Доповнення до Положення «Про компенсацію затрат МКП «Миколаївводоканал», пов’язаних з недооблікованими (неконтрольованими) витоками та нераціональним використанням води в мережах абонентів» вступає в силу з дня оприлюднення.

  2. МКП «Миколаївводоканал» забезпечити оприлюднення даного рішення в пресі.

Секретар міської ради                                   А. І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar