Про уточнення площі земельної ділянки №1282

0 832

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1282

Про уточнення площі земельної ділянки

Розглянувши заяву гр.ХОМУСЯКА Романа Ігоровича, який проживає по пр.Грушевського, 2-А/44 в м.Миколаєві, про уточнення площі земельної ділянки по вул.Південній, 14 в м.Миколаєві, враховуючи державний акт на право приватної власності на землю, зареєстрований 25.11.1996 року за №182, з метою визначення індексного кадастрового номера земельної ділянки, беручи до уваги проектні пропозиції, виготовлені ТзОВ «Юридично-землевпорядна фірма», враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, керуючись ст.12, ст.120, ст.121 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Уточнити площу земельної ділянки гр.ХОМУСЯКА Романа Ігоровича, яка знаходиться по вул.Південній, 14 в м.Миколаєві, змінивши її з 0,0600 га на 0,0760 га для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд.
  2. Уточнити конфігурацію земельної ділянки за результатами проведеної кадастрової зйомки території.
  3. Гр.ХОМУСЯКУ Роману Ігоровичу :

3.1. Виготовити свідоцтво про право власності на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.2. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.

  1.         Попередити гр.ХОМУСЯКА Романа Ігоровича про те, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar