Про розроблення детального плану території №1284

0 646

РІШЕННЯ

23-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

24. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1284

Про розроблення детального плану території

Розглянувши заяву гр.ДОБУШОВСЬКОГО Василя Васильовича, який проживає по вул.Тарла, 6 в м.Миколаєві, про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою зміни цільового призначення двох власних земельних ділянок під будівництво магазину та складських приміщень по вул.Болоня, 161 в м.Миколаєві, беручи до уваги договори купівлі-продажу земельних ділянок від 23.08.2011 року, посвідчені приватним нотаріусом Миколаївського райнотокругу Львівської області, враховуючи рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування і охорони навколишнього середовища, у відповідності до ст.12 Земельного кодексу України, ст.10, ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Розробити детальний план території по вул.Болоня, 161 в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою об’єднання двох земельних ділянок в одну і зміни їх цільового призначення з будівництва і обслуговування житлового будинку та ведення садівництва під будівництво магазину та складських приміщень.
  2. Визначити замовником містобудівної документації, зазначеної в п.1 даного рішення, Миколаївську міську раду Миколаївського району Львівської області.
  3. Встановити, що оплата за виконані роботи буде проводитись за рахунок власних коштів гр.ДОБУШОВСЬКОГО Василя Васильовича, який планує проводити зміну цільового призначення земельних ділянок та їх об’єднання в одну.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar