Про розгляд заяви ФО-П Люзняка В.Б. щодо продовження дозволу на тимчасове розміщення торгового павільйону № 1330

0 490

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1330

 Про розгляд заяви ФО-П Люзняка В.Б.

щодо продовження дозволу на тимчасове

розміщення торгового павільйону

     Розглянувши заяву ФО-П ЛЮЗНЯКА Василя Богдановича, який проживає по вул.Міцкевича, 44 в м.Миколаєві, про продовження дозволу на розміщення тимчасової споруди (торгового павільйону) по вул.Просвіти у зв’язку із подальшим веденням будівельних робіт по спорудженню торгового центру на суміжній земельній ділянці і неможливістю перенесення торгового павільйону на попереднє місце, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Продовжити термін розгляду заяви ФО-П ЛЮЗНЯКА Василя Богдановича у зв’язку із необхідністю її додаткового вивчення.

  1. Доручити постійній депутатській комісії Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища опрацювати питання щодо можливості перенесення місця розташування тимчасової споруди – торгового павільйону ФО-П ЛЮЗНЯКА Василя Богдановича з вул.Просвіти в м.Миколаєві в інше місце.

  1. Комісії Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища подати пропозиції згідно п.2 даного рішення на сесію Миколаївської міської ради для повторного розгляду.

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar