Про розгляд заяви ФО-П Гірника І.А. щодо надання дозволу на внесення змін в паспорт прив’язки тимчасової споруди № 1327

0 461

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                      № 1327

 Про розгляд заяви ФО-П Гірника І.А.

щодо надання дозволу на внесення змін

в паспорт прив’язки тимчасової споруди

Розглянувши заяву ФО-П ГІРНИКА Ігоря Антоновича, який проживає по вул.Стефаника, 2 в м.Миколаєві, про надання дозволу на внесення змін в паспорт прив’язки тимчасової споруди – торгового кіоску «Квіти» по пл. Ринок в м. Миколаєві у зв’язку із зміною фасаду споруди, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Продовжити термін розгляду заяви ФО-П ГІРНИКА Ігоря Антоновича про надання дозволу на внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди–торгового кіоску «Квіти», розташованого по пл. Ринок в м.Миколаєві, у зв’язку із необхідністю її додаткового вивчення.

  1. ФО-П ГІРНИКУ Ігорю Антоновичу представити на розгляд постійної депутатської комісії Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища ескізи фасадів тимчасової споруди – торгового кіоску «Квіти».

  1. Комісії Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища після виконання ФО-П Гірником І.А. пункту 2 даного рішення подати пропозиції на сесію Миколаївської міської ради для повторного розгляду.

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar