Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна

0 168

Дата проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна – 24 вересня 2018 року в 11.00 год. у приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет заст.міського голови).

Відомості про об’єкт оцінки:

1. Нежитлові приміщення №№10-11 Миколаївського міського Палацу культури, що знаходиться на майдані Незалежності, 4 у м.Миколаєві, загальною площею 39,9 м.кв. Мета проведення оцінки – визначення розміру орендної плати.

Кінцевий термін подання документів від заявників – 21 вересня 2018 року до 16.00 год. (включно)
Строк виконання робіт – не більше 10 календарних днів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, з зазначенням поштових реквізитів та відміткою «на конкурс», із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися заява про участь в конкурсі за встановленою формою, підтвердні документи та конкурсна пропозиція.

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки майна.

Вимоги до учасників конкурсу: наявність кваліфікаційних документів в оцінювачів, свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, досвіду у суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного, підтвердженого документально, та особистого досвіду оцінювачів, які будуть залучатися додатково.

Конкурсна документація подається за 3(три) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно)

За інформацією про умови конкурсу та перелік підтвердних документів, які потрібно подати для участі в конкурсі учасникам конкурсу просимо звертатися за тел.51-494.

Заяви від учасників приймаються конкурсною комісією Миколаївської міської ради за адресою: вул.Шептицького, 82, м.Миколаїв, 81600.

Голова конкурсної комісії А.С.Бачик

Share.

Залишити коментар

avatar