Про присвоєння рангу……. Щебелю Андрію Івановичу № 1278

1 497

РІШЕННЯ

22-ої сесії 6-го демократичного скликання

 

02. 07. 2014р.                                                          м .Миколаїв                                               №1278

 

Про присвоєння рангу, встановлення надбавок, премії, виплати матеріально допомоги та вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення при наданні основної щорічної відпустки секретареві Миколаївської міської ради Щебелю Андрію Івановичу на 2014 рік


Відповідно до ст. 33 Закону України «Про державну службу», ст. 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись Постановою КМУ № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» від 09.03.2006 р., Постановою КМУ від 06.02.2008 р. № 34 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», п. п. 13, п. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись положенням «Про преміювання, надання матеріальної допомоги працівникам Миколаївської міської ради» на 2014 рік та відповідно до штатного розпису, Миколаївська міська рада, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Присвоїти ЩЕБЕЛЮ Андрію Івановичу, секретарю міської ради, 11 ранг (V-та категорія) посадової особи місцевого самоврядування з 26 червня 2014 року.
  2. Виплачувати з 26 червня 2014 року надбавку за вислугу років в розмірі 15 % посадового окладу з врахуванням доплати за ранг, стаж служби з 27.06.2007 р. становить 5 (п’ять) років згідно записів в трудовій книжці.
  3. Встановити надбавку за високі досягнення у праці (складність, напруженість у роботі) в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.
  4. Встановити премію в розмірі 100 % від посадового окладу та відповідно до штатного розпису з 26 червня 2014 року.
  5. При наданні щорічної основної відпустки, надати матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
  6. При наявності бюджетних коштів та заяви секретаря міської ради, надати одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію по економіці, бюджету та комунальному господарству міської ради голова комісії Ю. Мельник).

 

Секретар міської ради _________________ А. І. Щебель

Share.

1
Залишити коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Петро Recent comment authors
newest oldest most voted
Петро
Guest
Петро

Напишіть, будь ласка у цифрах:
1. розмір заробітної плати секретаря міськради без врахувань надбавок та премій
2. розмір заробітної плати секретаря міськради з урахуванням усіх надбавок та премій

Наперед дякую!