Про погодження калькуляцій додаткових послуг по водопостачанню та водовідведенню по МКП «Миколаївводоканал» №65

0 510

Про погодження калькуляцій додаткових

послуг по водопостачанню та водовідведенню

по МКП «Миколаївводоканал»

   Розглянувши лист МКП «Миколаївводоканал» від 05.08.2014 № 225 про погодження калькуляцій щодо надання додаткових послуг підприємством у зв’язку із зміною складових собівартості послуг поливомийної машини, інші додані документи, відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 р. №190, пп.2 п.а ст. 28 ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Миколаївської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Погодити калькуляцію МКП «Миколаївводоканал» щодо надання додаткової послуги поливомийної машини для ПАТ «Миколаївцемент» (доставка питної води на головну промислову площадку – 1 бочка, 6 куб.м) по МКП «Миколаївводоканал» в сумі 416,92 грн з ПДВ, згідно додатку № 1 та ввести в дію з дня прийняття рішення.

  2. Пункт 1 рішення виконкому міської ради від 07.05.2014 № 34 «Про погодження калькуляцій додаткових послуг по водопостачанню та водовідведенню по МКП «Миколаївводоканал» вважати таким, що втратило чинність у зв’язку із прийняттям даного рішення.

  3. Директору МКП «Миколаївводоканал» повідомити споживача щодо прийняття даного рішення.

Секретар міської ради                                         А. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar