Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території по вул. Шептицького, 14-А в м. Миколаєві з метою розміщення магазину з офісними приміщеннями

0 117

Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області

повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації – детальному плані території

по вул. Шептицького, 14-А в м. Миколаєві

з метою розміщення магазину з офісними приміщеннями

Детальний план території розроблено з метою розміщення магазину з офісними приміщеннями в нежитловій будівлі, яка перебуває у приватній власності, та облаштування прилеглої до неї території. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

В склад містобудівної документації входить текстова частина (пояснювальна записка) та графічні матеріали в складі 6 аркушів:

 1. Схема розташування об’єкту в планувальній структурі Миколаївського району. (Завантажити файл)

 2. Схема розташуавння ділянки в системі населенного пункту м. Миколаїв (викопіювання з генплану м. Миколаєва). М 1:5000. (Завантажити файл)

 3. Опорний план. Планувальні обмеження. М 1:1500. (Завантажити файл)

 4. Проектний план (основне креслення), план червоних ліній. М 1:500. (Завантажити файл)

 5. Схема організації руху транспорту і пішоходів. М 1:500. (Завантажити файл)

 6. Схема магістральних інженерних мереж. М 1:1000. (Завантажити файл)

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 1,7 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі І-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. На даний час на території ДПТ розташовані декілька існуючих житлових будинків садибного типу та багатоквартирна житлова забудова середньої поверховості.

Планувальними обмеженнями для здійснення нової забудови на території детального плану території є охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць, лінії забудови та нормативні розриви між існуючою та проектованою забудовою. Проектне рішення детального плану базоване на врахуванні існуючої планувальної структури населеного пункту, врахуванні існуючої мережі грунтових проїздів, врахуванні існуючих планувальних обмежень, взаємозв’язках планувальної структури проекту з планувальною структурою існуючих кварталів.

Орієнтовний процентний розподіл за функціональним зонуванням території ДПТ:

 • територія забудови – 47,56%;

 • територія замощення – 52,44%;

 • орієнтовна висота забудови – 8,0 м;

 • відстань від проектованої будівлі до червоної лінії вулиці – 10,0 м.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

№п/п

Назва показника

Значення показника

1

Площа в межах детального плану

1.7 га

1.1

Площа забудови в межах д/п

0.52 га

1.2

Площа замощення в межах д/п

0.85 га

1.3

Площа озеленення в межах д/п

0.33 га

В тому числі:

2

Площа земельної ділянки

244.7 м2

2.1

Площа забудови

116.4 м2

2.2

Площа замощення

80.0 м2

2.3

Площа озеленення

48.3 м2

2.4

Відсоток забудови

47,56 %

Замовник детального плану території – Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «Шеремета Архітект Груп» (кваліфікаційний сертифікат серія АА №000074 від 08.06.2012 року, кваліфікаційний сертифікат серія АА №000736 від 13.11.2012 року).

Підстава розроблення детального плану території: рішення 10-ої сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 24.06.2016 року №238 «Про розроблення детального плану території для обслуговування нежитлової будівлі – складу» та рішення 47-ої позачергової сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 11.12.2018 року №1233 «Про внесення змін в рішення Миколаївської міської ради та зміну цільового призначення нежитлової будівлі Наконечного Б.О.».

Детально ознайомитись з детальним планом території можна в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет землевпорядника, тел. 51-494) з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 14.00 год. протягом місяця з дати виходу повідомлення та на офіційному сайті Миколаївської міської ради за електронною адресою mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення».

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – землевпорядник Миколаївської міської ради Ривко Г.І.

Пропозиції щодо детального плану території мають право подавати:

 1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, які не мають право їх подавати, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції та зауваження щодо розміщення об’єкту, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються в Миколаївську міську раду з 21.03.2019 року до 22.04.2019 року (включно) за адресою: 81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. А.Шептицького, 82, тел.(241) 51-271, (241) 51-494.

Пояснювальна записка

Share.

Залишити коментар

avatar