Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території земельної ділянки для розміщення об’єкту промисловості – столярного цеху з допоміжними складськими будівлями та інженерними спорудами

0 192

Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області
повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості
у проекті містобудівної документації – детальному плані території
земельної ділянки для розміщення об’єкту промисловості –
столярного цеху з допоміжними складськими будівлями та інженерними спорудами
(V клас небезпеки, СЗЗ – 50,0 м)
вул. Привокзальна, 8/4 в м. Миколаїв Миколаївського району Львівської області

Детальний план території розроблено з метою обґрунтування можливості розміщення столярного цеху на земельній ділянці площею 0,1614 га приватної власності, уточнення у більш крупному масштабі положень Генерального плану м. Миколаєва, визначення усіх планувальних обмежень використання території відповідно до містобудівних та санітарних вимог, уточнення функціонального призначення території, просторової композиції та параметрів забудови.

В склад містобудівної документації входить текстова частина і графічні матеріали в складі 5 аркушів:

1) Викопіювання з Генплану м. Миколаєва М 1:5000. (Завантажити файл)
2) План існуючого стану території. Схема планувальних обмежень М 1:1000. (Завантажити файл)
3) Проектний план (основне креслення) М 1:1000. (Завантажити файл)
4) Схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:1000. (Завантажити файл)
5) Схема магістральних інженерних мереж та споруд М 1:1000. (Завантажити файл)

Проектом передбачається розміщення на проектованій земельній ділянці крім існуючих складських будівель додаткових виробничо-складських одноповерхових будівель для влаштування столярного цеху (V клас небезпеки, СЗЗ – 50,0 м) та додаткових інженерних споруд (локальні очисні споруди типу септик піщано-гравійний колодязь потужністю до 3 м3/добу, СЗЗ – 8,0 м).

Загальна площа забудови в межах проектованої земельної ділянки – 710,0 кв. м, що складає 44% від загальної площі земельної ділянки, проектоване цільове призначення ділянки: землі промисловості, поверховість забудови – від 1 до 2 поверхів.

Згідно генерального плану земельна ділянка частково розташована в межах санітарно-захисної зони (1000 м) ПрАТ «Миколаївцемент» та санітарно-захисної зони залізничної колії (100 м). Проектована земельна ділянка знаходиться в межах існуючої виробничої території та межує з виробничо-складськими об’єктами. В’їзд на ділянку передбачається з вулиці Привокзальної, заїзд до якої в свою чергу здійснюється з автодороги М 06 Київ-Чоп.

Проектом передбачається впорядкування прилеглої території шляхом облаштування внутрішнього проїзду твердим дорожнім покриттям (асфальт, бетон, бетонна бруківка), влаштування пішохідних тротуарів, тимчасової стоянки автомобілів, зовнішнього освітлення, озеленення вільних територій шляхом висадки зелених насаджень.

Основні техніко-економічні показники детального плану території:

1. Площа земельної ділянки в межах ДПТ – 2,6000 га;
в тому числі в межах проектованої території – 0,1614 га.
2. Площа забудови в межах ДПТ – 0,2760 га;
в тому числі в межах проектованої ділянки – 0,0710 га.
3. Площа замощення в межах ДПТ – 1,390 га.
4. Площа озеленення – 0,9340 га.

Замовник детального плану території: Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Розробник детального плану території: фізична особа-підприємець Скакун Володимир Богданович. Головний архітектор проекту Францкевич Олег Йосифович (кваліфікаційний сертифікат серія АА №002305 від 06.04.2015 року).

Підстава розроблення детального плану території: рішення 16-ої сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 28.10.2016 року №349.

Детально ознайомитись з детальним планом території можна в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет землевпорядника, тел. 51-494) з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 14.00 год. протягом місяця з дати виходу повідомлення та на офіційному сайті Миколаївської міської ради за електронною адресою mykolaivmr.lviv.ua.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді прилюдного експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – землевпорядник Миколаївської міської ради Ривко Г.І.

Пропозиції щодо детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, які не мають право їх подавати, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції та зауваження щодо розміщення об’єкту, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються в Миколаївську міську раду з 27.09.2018 року до 28.10.2018 року (включно) за адресою: 81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. А.Шептицького, 82, тел.(241) 51-271, (241) 51-494.

Завдання на розроблення детального плану території (Завантажити файл)

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ (Пояснювальна записка) (Завантажити файл)

Share.

Залишити коментар

avatar