Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детальному плані території для реконструкції існуючої господарської будівлі під стоматологічний кабінет по вул. Шевченка, 17-А

0 207

Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області

повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації – детальному плані території

для реконструкції існуючої господарської будівлі під стоматологічний кабінет

по вул. Шевченка, 17-А, м. Миколаїв, Миколаївського району, Львівської області

Детальний план території розроблено з метою обґрунтування можливості реконструкції господарської будівлі під стоматологічну клініку (стоматологічний кабінет) за рахунок розподілу земельної ділянки площею 0,0920 га, яка перебуває у приватній власності. Метою розроблення детального плану території є визначення принципів планувально-просторової організації забудови, червоних ліній та ліній регулювання забудови, функціонального призначення, режиму та параметрів забудови, розподілу територій згідно з державними нормами, стандартами і правилами. Детальний план території визначає містобудівні умови та обмеження, потребу в закладах обслуговування населення, місце їх розташування, доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови, черговість та обсяги інженерної підготовки території, систему інженерних мереж, порядок комплексного благоустрою та озеленення.

В склад містобудівної документації входить текстова частина і графічні матеріали в складі 5 аркушів:

 1. Викопіювання з генплану м. Миколаїв М 1:5 000. (Завантажити файл №1, файл №2)

 2. Опорний план. Планувальні обмеження М 1:1 000. (Завантажити)

 3. Проектний план (основне креслення), план червоних ліній М 1:1 000. (Завантажити)

 4. Схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:1 000. (Завантажити)

 5. Схема магістральних інженерних мереж та споруд М 1:1 000. (Завантажити)

Проектне рішення детального плану території базоване на врахуванні розміщення будівель на ділянці, існуючого рельєфу місцевості, існуючої мережі вулиць та існуючих планувальних обмежень. Архітектурно-планувальне вирішення території обумовлено місцем, де вже сформована житлова та громадська забудова, сформованою транспортною схемою, вимогами технологічних потреб та інженерного забезпечення, дотримання санітарних і протипожежних норм. Вона включає в себе поділ земельної ділянки на дві частини:

 • територію для будівництва і обслуговування стоматологічної клініки, де буде розміщена стоматологічна клініка і заїзна кишеня;

 • територію для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, де буде розміщено житловий будинок і сад.

З метою формування завершеного архітектурного ансамблю забудови передбачається обладнання території інженерними комунікаціями та її благоустрій, озеленення з влаштуванням газонів з багаторічних сортів трав та декоративних дерев і кущів.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

№ п/п

Назва показника

Значення показника

1

Площа в межах детального плану

2,3 га

1.1

Площа забудови в межах д/п

0,180 га

1.2

Площа замощення в межах д/п

0,142 га

1.3

Площа озеленення в межах д/п

1,157 га

В тому числі:

2

Загальна площа проектованої земельної ділянки, пропонованої під розподіл

920,0 м2

3

В межах ділянки А

територія стоматологічної клініки

225,0 м2

3.1

Площа забудови

58,2 м2

3.2

Площа замощення

139,8 м2

3.3

Площа озеленення

27,0 м2

3.4

Відсоток забудови

25,86 %

3

В межах земелньої ділянки Б

територія БОЖБ

695,0 м2

3.1

Площа забудови

112,14 м2

3.2

Площа замощення

252,86 м2

3.3

Площа озеленення

330,0 м2

3.4

Відсоток забудови

16,13 %

Замовник детального плану території: Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Розробник детального плану території: товариство з обмеженою відповідальністю «Шеремета Архітект Груп» (кваліфікаційний сертифікат серія АА №000074 від 08.06.2012 року, кваліфікаційний сертифікат серія АА №000736 від 13.11.2012 року), головний архітектор проекту Шеремета М.Д.

Підстава розроблення детального плану території: рішення 42-ої чергової сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 29.08.2018 року №1105.

Детально ознайомитись з детальним планом території можна в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет землевпорядника, тел. 51-494) з понеділка по четвер з 9.00 год. до 14.00 год. протягом місяця з дати виходу повідомлення та на офіційному сайті Миколаївської міської ради за електронною адресою mykolaivmr.lviv.ua.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст-землевпорядник Миколаївської міської ради Ривко Г.І.

Пропозиції щодо детального плану території мають право подавати:

 1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, які не мають право їх подавати, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції та зауваження щодо розміщення об’єкту, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються в Миколаївську міську раду з 01.11.2018 року до 03.12.2018 року (включно) за адресою: 81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. А.Шептицького, 82, тел. (241) 51-271, (241) 51-494.

Пояснююча записка (Завантажити)

Share.

Залишити коментар

avatar