Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації – детальному плані території земельної ділянки по вул. Болоня в м. Миколаєві, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення садівництва під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

0 46

Детальний план території розроблено метою обґрунтування можливості розміщення об’єкта будівництва – індивідуального житлового будинку та зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності площею 0,0498 га з ведення садівництва під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер, з метою визначення усіх планувальних обмежень використання території відповідно до містобудівних та санітарних вимог, уточнення функціонального призначення території, просторової композиції та параметрів забудови.

Архітектурно-планувальне вирішення території обумовлено місцем із вже сформованою житловою та громадською забудовою, а також транспортною мережею. На території ДПТ відсутня будь-яка забудова, на суміжних ділянках знаходиться житлова забудова садибного типу. Детальний план території визначає містобудівні умови та обмеження, доцільність, обсяги, послідовність забудови, черговість та обсяги інженерної підготовки території, систему інженерних мереж, порядок комплексного благоустрою та озеленення.

В склад містобудівної документації входять:

 • текстова частина (пояснювальна записка)

 • графічні матеріали в складі 6 аркушів:

 1. Схема розташування об’єкту в планувальній структурі Миколаївського району. (Завантажити файл)

 2. Схема розташування ділянки в системі населеного пункту м. Миколаїв (викопіювання з генплану м. Миколаєва). М 1:5000. (Завантажити файл)

 3. Опорний план. Планувальні обмеження. М 1:1000. (Завантажити файл)

 4. Проєктний план (основне креслення), план червоних ліній. М 1:1000. (Завантажити файл)

 5. Схема організації руху транспорту і пішоходів. М 1:1000. (Завантажити файл)

 6. Схема магістральних інженерних мереж та споруд. М 1:1000. (Завантажити файл)

У проєкті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 2,4 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ відповідає розрахунковому терміну генерального плану населеного пункту, в тому числі І-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. Перший етап складається з будівництва житлового будинку та замощення території. Другий етап включає в себе озеленення, реконструкцію дорожньо-транспортної мережі та облаштування інженерної інфраструктури кварталу.

Планувальними обмеженнями для здійснення нової забудови на території детального плану території є охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць, лінії забудови та нормативні розриви між існуючою та проектованою забудовою.

Орієнтовний процентний розподіл за функціональним зонуванням території ДПТ:

 • територія забудови – 16,0%;

 • територія замощення – 24,0%;

 • територія озеленення – 60,0%

Для житлового будинку передбачена висота – 8,0 м, відстань від проектованої будівлі до червоної лінії вулиці – 3,0 м. Комплексний благоустрій земельної ділянки передбачає виділення зон внутрішніх проїздів з асфальтобетонним покриттям, влаштування систем пішохідних зв’язків із замощенням бетонною бруківкою (фігурними елементами мощення), озеленення території із влаштуванням газонів багаторічних трав та посадкою дерев.

Основні техніко-економічні показники об’єкта містобудування:

№п/п

Назва показника

Значення показника

1

Площа в межах детального плану

2,40 га

1.1

Площа забудови в межах д/п

0,21 га

1.2

Площа замощення в межах д/п

0,34 га

1.3

Площа озеленення в межах д/п

1,85 га

В тому числі:

2

Площа земельної ділянки

498,0 м2

2.1

Площа забудови

80,0 м2

2.2

Площа замощення

120,0 м2

2.3

Площа озеленення

298,0 м2

2.4

Відсоток забудови

16,0 %

Замовник детального плану території – Миколаївська міська рада Миколаївського району Львівської області.

Розробник детального плану території – ФОП Лопушанський Микола Романович (кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779).

Підстава розроблення детального плану території: рішення 37-ої сесії 7-го скликання Миколаївської міської ради від 17.01.2018 року №839 «Про розроблення детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки Панчака Р.І.».

Детально ознайомитись з детальним планом території можна в приміщенні Миколаївської міської ради (кабінет землевпорядника, тел. 51-494) з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 14.00 год. протягом місяця з дати виходу повідомлення та на офіційному сайті Миколаївської міської ради за електронною адресою mykolaivmr.lviv.ua в розділі «Оголошення».

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування текстових та графічних матеріалів містобудівної документації у приміщенні Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст-землевпорядник Миколаївської міської ради Ривко Г.І.

Пропозиції та зауваження щодо розміщення об’єкта просимо подавати в Миколаївську міську раду у письмовому вигляді з 16.01.2020 року до 17.02.2020 року (включно) за адресою: 81600, Львівська обл., м. Миколаїв, вул. А.Шептицького, 82, тел.(241) 51-271, (241) 51-494.

Пояснювальна записка

Share.

Залишити коментар

avatar