Про новації в оподаткуванні та декларування доходів громадян обговорили на семінарі

0 255

Про зміни податкового законодавства та основні моменти цьогорічної кампанії декларування громадянами своїх доходів обговорили на семінарі, який відбувся у Миколаївському відділенні Стрийської ОДПІ для платників податків. 

Платникам було роз’яснено про зміни до податкового законодавства, які вступили в дію з 01.01.2018 року, питаннях виплати мінімальної заробітної плати,  нарахування ЄСВ. Крім того проінформували про новації в адмініструванні податку на майно, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку тощо. 

Працівники відділення нагадали учасникам семінару про  кампанію декларування громадянами доходів та розповіли про випадки, коли подання декларації про майновий стан та доходи є обов’язковим, а також про особливості заповнення декларації на податкову знижку та про перелік витрат, дозволених для включення з метою отримання знижки.

Завершення семінару відбулось у форматі запитань – відповідей та активної дискусії. Учасники заходу  отримали  відповіді на всі поставлені питання. 

Акцентовано увагу, що для якісного обслуговування платників податків на веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) розміщено ряд електронних сервісів. Користуючись якими, платники зможуть заощадити власний час та кошти. Сервіс «Електронний кабінет платника» надає можливість ознайомитися з новиними, податковим календарем, інформацією з реєстрів, контактами та адресами ЦОП, скачати бланки податкової звітності.

Share.

Залишити коментар

avatar