Про надання дозволу ТзОВ «ТарТак-М» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1321

0 372

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1321

Про надання дозволу ТзОВ «ТарТак-М»

на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву директора ТзОВ «ТАРТАК-М» Т. Бендини (юридична адреса: м.Миколаїв, вул.Залізнична, 14-В) про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (ремонтної майстерні) по вул.Залізничній, 14-В в м.Миколаєві, беручи до уваги Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 13.03.2014 року та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень від 13.03.2014 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області, у відповідності до рекомендацій комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, на підставі ст.12, ст.79-1 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл ТзОВ «ТАРТАК-М» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для обслуговування 29 243/100 000 частини нежитлової будівлі (ремонтної майстерні) по вул.Залізничній, 14-В в м.Миколаєві, на землях промисловості Миколаївської міської ради, з метою викупу земельної ділянки у власність.

  1. Розроблений і погоджений проект землеустрою, зазначений в п.1 даного рішення, подати для розгляду на сесію міської ради.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar