Про надання дозволу на визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки № 1325/1

0 489

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                             Миколаїв                                       № 1325/1

Про надання дозволу на визначення

експертної грошової оцінки

земельної ділянки

                               Розглянувши заяву ФО-П ПРИШЛЯКА Степана Антоновича, який проживає по вул.Котляревського, 30 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі – магазину продовольчих товарів по вул.Базарній, 19 в м.Миколаєві, враховуючи Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 03.09.2014 року та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень від 03.09.2014 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області, беручи до уваги рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, у відповідності до ст.12, ст.128, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0027 га (кадастровий номер 4623010100:01:011:0356), яка знаходиться в користуванні ФО-П ПРИШЛЯКА Степана Антоновича для обслуговування нежитлової будівлі – магазину продовольчих товарів і розташована по вул.Базарній, 19 в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

  2. Миколаївській міській раді виступити замовником виконання робіт по підготовці звіту з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.

  3. Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки представити на розгляд сесії Миколаївської міської ради.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

 

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar