Про надання дозволу на визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки № 1325

0 399

РІШЕННЯ

І-ше пленарне засідання 25-ої сесії 6-го скликання

12.09. 2014                            Миколаїв                                       № 1325

Про надання дозволу на визначення

експертної грошової оцінки

земельної ділянки

                                Розглянувши заяву ФО-П ГРЕЩУК Оксани Степанівни, яка проживає по вул.Космонавтів, 103 в м.Миколаєві, про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі по вул.Львівській, 17-А в м.Миколаєві, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.06.2013 року, виданий Реєстраційною службою Миколаївського районного управління юстиції Львівської області, беручи до уваги рекомендації комісії міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища, у відповідності до ст.12, ст.128, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада, –

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0060 га (кадастровий номер 4623010100:01:007:0127), яка знаходиться в користуванні ФО-П ГРЕЩУК Оксани Степанівни для обслуговування нежитлової будівлі і розташована по вул.Львівській 17-А в м.Миколаєві, на землях житлової і громадської забудови Миколаївської міської ради, з метою укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки.

  2. Миколаївській міській раді виступити замовником виконання робіт по підготовці звіту з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.

  3. Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки представити на розгляд сесії Миколаївської міської ради.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію Миколаївської міської ради з питань землеустрою, містобудування та охорони навколишнього середовища (голова комісії Нетежак І.Б.).

 

Секретар міської ради                                                           А.І. Щебель

Share.

Залишити коментар

avatar